Тривалість : 10:00 – 17:00 год. (щодня)

Їдучи на екскурсію по маршруту «Королівська Жовква – Крехів» Ви зможете ознайомитися із наступними історичними пам’ятками:

  1. Жовква – єдиний зразок збереженого «ідеального» міста-фортеці епохи ренесансу на території України, збудована коронним гетьманом Станіславом Жолкевським. По кількості та цінності архітектурних пам’яток займає друге місце в області після Львова. Містечко зберегло неповторний колорит невеличкого міста 18 ст. З 1994р. історичному центру Жовкви наданий статус Державного історико-архітектурного заповідника. На невеликій території сьогодні знаходяться близько 55 пам’яток архітектури, в тому числі світового рівня.
  2. Крехівський монастир Святого Миколая розташований за 16 км. На захід від Жовкви, на гряді Українського Розточчя, в надзвичайно мальовничій околиці серед лісистих пагорбів, багатих на джерела та печери. Монастирський ансамбль – це духовна перлина та пам’ятка архітектури національного значення, яка вже понад чотири століття є місцем масового паломництва для тисяч прочан з усіх навколишніх земель.

1. Королівське місто Жовква (XVI – XVII ст.)

2. Крехівський монастир Св’ятого Миколая (XVII ст.)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here