Екскурсія розпочинається щодня о 17:00год. Тривалість 2 години

У старовинному і розкішному місті часто можна почути цікаві та доречні вислови від львів’ян . Ось, до прикладу один із них, – «Львів любить пити, вміє пити і має що пити» і жителі міста говорять про це із гордістю. А все тому що саме у Львові зосереджена велика кількість пивних закладів. У місті почали варити пиво ще з 14 століття і вже тоді набуло шаленої популярності. До речі, наскільки дивно б це не прозвучало, але колись львівське пиво возили в Бровари.

Під час пивної мандрівки по славетному місті Львів, що захоплює визначні місцинки пов’язані з пивом та пивні ресторації, екскурсовод ознайомить учасників незабутньої пивної екскурсії з виробництвом улюбленого львівського пива, розповість кілька захоплюючих розповідей і дасть можливість загадати пивні бажання. Відвідавши під час екскурсії чеську пивоварню «Старгород», перший ресторан-пивоварню у львові «Кумпель», «Королівську пивоварню», та театр пива «Правда» Ви матимете змого оцінити обсяги пивного мистецтва у чарівному місті Лева. Наприкінці екскурсії на Вас чекатиме сюрприз – Ви матимете змогу ще й насолодитися свіжозвареним, хмільним, чудовим напоєм – БЕЗКОШТОВНО.

Анатолій Кос-Анатольський, є одиним із відомих українських письменників, який написав досить влучний і цікавий вислів для найвідданіших поціновувачів популярного, хмільного напитку – «Хто львівське п’є, той сто років живе».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here