Home Блог Почаївська лавра, оз. Св.Анни (550 грн. /особи)

Почаївська лавра, оз. Св.Анни (550 грн. /особи)

Тривалість: 09:00 – 19:00 год. (щодня)

1. Почаївська Св’ято – Успенська лавра (XIII ст.)

2. Цілющі води джерела скиту Св’ятої Праведної Анни

На даному маршруті Вам відкриються двері великої св’ятині Західної України та відвідаєте одне їз найвідоміших мість масового паломництва.

Св’ято успенска Пучаївська лавра – великий релігійной осередок православного світу, другий за значенням на території України після Києво – Печерської лаври. Ансабль лаври увінчує високий кам’яний виступ Кременецьких гір над мальовничою долиною річка Іква, дуже виразно домінує в ланшафті, завдяки чому його золоті бані здалеку зачаровують свою величністю. За сім століть монастир пережив, піднімався від абсолютного зубожіння до вершини розквіту, від гонінь і репресій до вищої духовної слави. Історія лаври- незаперечне підтвердження невидимого Рокрову Присв’ятої Діви Марії.

Цілюще джерело Св’ятої Анни перетворили с. Онишківці в найвідвідуваніший осередок паловництва на Рівнинщині. Щодня до св’ятого джерела Св. Анни прямують незчисленні потоки віруючих, тому, що сьогодні тут трапляються чудеса зцілення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Підземелля Львова (70 грн./особа)

Тривалість 2 год. Щодня 12:00 год. 15:00 год. Під поверхнею Львова, у фундаментах міських споруд,...

Старе місто (у збірній групі 50 грн./особи, індивідуальні 100 грн./год.)

Тривалість: 2 години. Щодня о 09:00 год; 11:00 год; 15:00 год. В екскурсію входить огляд історичного...

Пивний Львів

«Королівська пивоварня» Здавна у місті Львові варили пиво за старовинними рецептами і постачали його у різні куточки світу. Тому, «Королівська пивоварня» вирішила відродити унікальні традиції...
Call Now Button