Home Блог Львівськими кнайпами

Львівськими кнайпами

Кожна вуличка, кожен провулочок, кожен закапелок старого Львова манить львів’ян та гостей міста не лише своєю історичною атмосферою, а й неповторними атракціями та різноманітними цікавинками, які втілені у інтер’єрах місцевих кнайп. Сьогодні ці оригінальні кав’ярні та ресторанчики – це одна із візитних карток Львова.

Славнозвісна «Криївка» оформлена у стилі повстанського підпільного руху, скрізь розвішані елементи побуту, воєнний одяг та зброя того часу. Найдорожча ресторації Галичини – «Масонська ложа» – приємно вражає атмосферою таємничості і розкоші. Кухня ресторану кафе «Мазох»повністю відповідає його тематиці, а назви страв та коктейлів здатні пробудити апетит та фантазію кожного поціновувача гострих відчуттів. У наймістичнішій ресторації Львова – «Дім Легенд»відтворені легенди старого міста  – львівських левів, часу, звуків, бруківки, річки Полтви, ѓвари, бібліотеки. Родзинкою ресторану є його оглядовий майданчик на даху будинку з летючою машиною та бронзовою фігурою сажотруса на комині. Також до Вашої уваги пропонуються кнайпи«Гасова лампа», «Жидівська кнайпа», «Італійський дворик» та багато інших.

Який би заклад  Ви не обрали, можете бути впевненими, що він неодмінно залишить в вашому серці частинку неповторної атмосфери старого Левового міста.

Екскурсія відбувається  щодня в 11:00 і  16:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Підземелля Львова (70 грн./особа)

Тривалість 2 год. Щодня 12:00 год. 15:00 год. Під поверхнею Львова, у фундаментах міських споруд,...

Старе місто (у збірній групі 50 грн./особи, індивідуальні 100 грн./год.)

Тривалість: 2 години. Щодня о 09:00 год; 11:00 год; 15:00 год. В екскурсію входить огляд історичного...

Пивний Львів

«Королівська пивоварня» Здавна у місті Львові варили пиво за старовинними рецептами і постачали його у різні куточки світу. Тому, «Королівська пивоварня» вирішила відродити унікальні традиції...
Call Now Button